Kamerové systémy

Kamerové systémy, alarmy

ks_01.jpg

Kamerové systémy CCTV

Kamerové systémy a CCTV kamery nabízí v současné době nejefektivnější způsob hlídání objektů. Kamerové a zabezpečovací systémy jsou v dnešní době nedílnou součástí ostrahy objektu. V tomto oboru máme značné zkušenosti nejen v ČR. Neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti zabezpečovacích a kamerových systému se snahou nalézt pro Vás to nejlepší řešení za co nejvýhodnější ceny. 
Pomocí kamerového systému můžete jednoduše dohlížet na svůj majetek nebo chod firmy z pohodlí Vašeho křesla. 
V jednom kamerovém setu je možno kombinovat více druhů kamer. Tedy provozovat současně kamery barevné i černobílé, venkovní i interiérové, s nočním viděním nebo vysoce citlivé a připojené kabelem či bezdrátově. Kamery s lepším rozlišením, nebo kamery se slabším rozlišením. Na každou pozici lze umístit takové provedení bezpečnostní kamery, které budou nejlépe vyhovovat Vaším požadavkům. 

IP kamery

Výhodou IP kamerových systémů je především jejich otevřenost v tom smyslu, že z kteréhokoliv místa na světě s připojením k Internetu může uživatel s příslušnými přístupovými právy vzdáleně sledovat a nahrávat živé video záběry.  
Kamerové IP systémy lze snadno rozšiřovat, protože datový signál nedegraduje ani při přenosu na velké vzdálenosti. Díky těmto výhodám lze budovat kamerové systémy velkého rozsahu a složitosti. 
K vybudování IP kamerového systému lze využit kabeláž stávající počítačové sítě (LAN / Internet). Není tedy nutné pokládat samostatnou koaxiální kabeláž, jak je tomu u analogových CCTV systémů. Zejména při budování rozsáhlých kamerových systémů tak lze při využití IP technologie dosáhnout významných úspor. 
ks_03.jpg
logo_transp_white.png
©2021 CZpočítače Martin Krýsl

Search